Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

Bracksoft 2015 kurulmuş olup siz değerli kişilere yazılım hizmeti vermektedir. Kişi veya kurumların ihtiyaçlarına göre Oyun Geliştirme, Otomasyon, Web Sitesi, Stok Takip, Elektronik Proje Hizmeti gibi hizmetler vermekteyiz. Öncelikli bakış açımız yaptığımız işin kalitesidir. Sizlerin isteklerini dinler, bunları analiz ederiz. Ardından bu istekleriniz doğrultusunda ar-ge çalışmalarımızı yürütürüz. Bu ar-ge çalışmalarımızın verileri ile gerekli yazılımı geliştiririz. Ürün ortaya çıktıktan sonra testlerimizi tamamlar sizlere en kısa sürede hizmet ederiz.

Bizi diğerlerinden farklı kılan konu size verdiğimiz hizmet sonrası desteği sürdürmemizdir. Geliştirilen proje ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğundan 7/24 şeklinde yardım alabilmektesiniz.
İletişim

Nasıl Çalışyoruz

Hizmet verirken önceliğimiz siz değerli müşterilerin memnum kalmasıdır. Bu yüzden belirli bir strateji üzerinden ilerleyerek en kaliteli yazılım hizmetini amaçlıyoruz.
Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Sizlere en iyi ve uygun hizmeti sağlamaya devam ederek kalitemizden ödün vermeden hareket ediyoruz. Sektörde ki yazılım ihtiyaçlarını analiz edip bunun doğrultusunda piyasaya ürünlerimizi sunuyoruz.

Oyun Geliştirme bölümümüz ile global alanda fark yaratarak Türkiye temsil etmeye çalışıyoruz, bu bizler için önemli bir gurur kaynağıdır. Gelecek vadede geliştirdiğimiz ve ar-ge sürecini devam ettirdiğimiz ürünlerimiz ile dünya çapında fark yaratacağız.

Bizi biz yapan sadece geliştirdiklerimiz değil aynı zaman sahip olduğumuz prensiplerdir.
İletişim